Poznaj ciekawe informacje i fakty o firmach

Profesjonalne agregaty prądotwórcze

Profesjonalne agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze mobilne

Najwyższej jakości mobilne agregaty prądotwórcze diesel przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach. Ich konstrukcja pozwala na łatwe transportowanie agregatów z miejsca na miejsce. Aby to było możliwe, agregaty zabudowane są na wytrzymałej przyczepce samochodowej wyposażonej w oś z kołami. W jakich warunkach muszą pracować tego typu agregaty prądotwórcze do zasilania awaryjnego? Ewentualne zastosowania takich urządzeń są bardzo szerokie i obejmują akcje ratunkowe, zasilanie namiotów ewakuacyjnych, a także dostarczanie prądu do remontowanych budynków i innych miejsc, w których prowadzone są prace porządkowe z wykorzystaniem urządzeń zasilanych energią elektryczną.

Wśród wielu firm doskonale znana firma to producent agregatów prądotwórczych. Firma z Mielca to także serwis agregatów, profesjonalny dobór agregatów do odbiorników i docelowego przeznaczenia oraz sprzedaż. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło firmie na dynamiczny rozwój.

Agregaty diesel i agregaty gazowe

Firma ta oferuje różnego rodzaju i typu agregaty w tym także opisane w tym artykule agregaty mobilne. Oferta firmy to także agregaty w kontenerze czyli zabudowane agregaty prądotwórcze oraz inne np. specjalne pod zamówienie i wymagania klienta dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

TWOJA FIRMA TUTAJ?!
Dane adresowe firmy. Jeżeli potrzebna Państwu pomoc, fachowe doradztwo i profesjonalny dobór agregatów, kontakt:

Jak dbać o agregaty prądotwórcze diesel mobilne

Podstawa to serwis agregatów prądotwórczych i prawidłowe użytkowanie

Producent agregatów prądotwórczychKluczem do długiego i niezawodnego użytkowania takich agregatów jest ich staranna konserwacja i użytkowanie zgodnie z zaleceniami producentów. Ponadto istotny jest serwis agregatów prądotwórczych na gwarancji jak również pogwarancyjny. Dotyczy to przede wszystkim stosowania wysokiej jakości paliwa, czyli oleju napędowego. Szczególnie istotne jest zapewnienie wysokiej czystości tego paliwa, co umożliwia dłuższy czas eksploatacji bez wymiany filtrów.

Agregaty prądotwórcze mobilne powinny również być zarejestrowane, jeśli mają się poruszać po drogach publicznych. Oznacza to konieczność przeprowadzania okresowych przeglądów technicznych oraz ewentualnych napraw, a także utrzymywania ogumienia w odpowiedniej kondycji technicznej. Mobilne agregaty prądotwórcze diesel przystosowane są do ciągnięcia przez samochody osobowe lub dostawcze, wyposażone w klasyczny hak holowniczy. Dysponują również ręcznym hamulcem postojowym, który należy uruchamiać w momencie postoju i pracy urządzenia.

Lokalizacja firmy, mapa poniżej.