Poznaj ciekawe informacje i fakty o firmach

Geodeta na każdą kieszeń

Geodeta na każdą kieszeń

Usługi geodezyjne dla każdego

Przychodzi taki czas, kiedy potrzebujemy skorzystać z usług geodetów. Jeśli nigdy nie mieliśmy do czynienia z taką firmą, to nawet nie wiemy, w jaki sposób wybrać firmę, czym się kierować, co dokładnie firma powinna mieć w swoim zakresie. Zanim wybierzemy numer telefonu, warto się rozeznać w temacie, spojrzeć na oferty kilku firm, porównać a może nawet wykonać telefon do znajomych i poprosić o namiary na zaufanego geodetę.
Przede wszystkim warto wybrać usługi geodezyjne z doświadczeniem. Dobry geodeta powinien mieć rozeznanie w terenie, wiedzieć, o czym i jak rozmawiać z klientem. Dobrze by było, aby specjaliści posiadali odpowiednie uprawnienia umożliwiające im tworzenie map geodezyjnych oraz obsługę inwestycji budowlanych. Wskazane jest także aby firma dysponowała odpowiednim sprzętem, bowiem wbrew pozorom bywa różnie w różnych przedsiębiorstwach.

Doświadczenie i profesjonalna geodezja

Wśród wielu firm, firmy geodezyjne realizują w większości usługi pod potrzeby budownictwa jednorodzinnego. Jest jednak firma geodezyjna, która realizuje również usługi jako podwykonawcy dla dużych projektów. Nie boją się wyzwań i śmiało stawiają czoła poważnym wyzwaniom. Mowa oczywiście o firmie PW Geodezja z Mielca. Firmę tą a raczej biuro geodezyjne prowadzi, nadzoruje oraz wykonuje część prac w terenie doświadczony profesjonalny geodeta Piotr Wolanin. Firma ta brała udział jako podwykonawcy i biuro geodezyjne przy dużych budowach i przedsięwzięciach. Znani doskonale w powiecie mieleckim i okolicy. Doświadczeni oraz sprawdzeni przez wielu zadowolonych klientów z regionu.

PW Geodezja – geodeta Piotr Wolanin
39-300 Mielec, ul. Jadernych 7
Telefon: +48 503 044 845

Firma przeważnie realizuje usługi geodezyjne na terenie miasta Mielec i powiatu jednak również inne obszary. Biuro geodezyjne PW Geodezja znajduje się w starej części miasta Mielca. Poniżej mapa z dojazdem do firmy:

Mapy do celów projektowych

Geodezja, to nauka bardzo obszerna, dlatego też warto szukać, szukać, żeby znaleźć dobrego specjalistę znającego się na wykonywanej pracy. Najpopularniejsza usługa, to tworzenie map do celów projektowych. Kiedy się je stosuje? Jest to pierwszy krok podczas budowy domu albo innego obiektu inwestycyjnego. Mapa ta jest niezbędna, ponieważ zawiera w sobie informacje dotyczące danych ewidencyjnych. Wśród danych takiej mapy znajdziemy granice działek, numery działek, uzbrojenie terenu, rowy, ogrodzenie itp. Budując dom, warto skorzystać z usług dobrego geodety. W każdym dużym mieście znajdziemy taką firmę, która w ofercie ma tworzenie map a także pomoc w każdym zakresie.

Jedno jest pewne, po geodecie przyjdzie pierwszy etap budowy, fundament. Jeżeli fundament to na pewno potrzebny jest nam dobry beton i betoniarnia. Planując budowę w woj. Świętokrzyskim z pewnością BETOMEX to betoniarnia, która spełni oczekiwania. Dlatego warto skontaktować się, dopytać. Bo przecież to początek, a beton potrzebny będzie na strop, w niektórych projektach na ściany, kolumny a także elementy konstrukcji domu.