| Komentarze

Skuteczna fizjoterapia i rehabilitacja w Mielcu

Możliwość komentowania Skuteczna fizjoterapia i rehabilitacja w Mielcu została wyłączona
Skuteczna fizjoterapia i rehabilitacja w Mielcu

Skuteczna fizjoterapia w mieście Mielec

Na co dzień zajmujemy się fizjoterapią, rehabilitacją oraz masażami. Prowadzimy profesjonalny gabinet, w którym wykorzystujemy skuteczne metody leczenia. Pomagamy zwalczyć wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa, które dla pacjenta są bardzo nieprzyjemne. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, który odznacza się niezawodnością, a co najważniejsze pełnym bezpieczeństwem dla pacjentów. Nasz gabinet Osteozi jest dostępny dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od dwunastej do dziewiętnastej.

Masaże:

  • relaksacyjny
  • zrowotny
  • inne masaże

Gabinet OSTEOZI to doskonała placówka w mieście Mielec. Osteozi Rehabilitacja Specjalistyczna – Radosław Ziomek znajduje się w budynku przychodni naprzeciw Szpitala. Dokładny adres to Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec.

Zapraszamy do rejestracji: +48 509 352 615

Leczenie, rehabilitacja i powrót do zdrowia po wypadku

Fizjoterapia MielecMasz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas już dziś, a my wszystko dokładnie Ci wytłumaczymy. Osteozi to skuteczna rehablitacja powypadkowa, pourazowa, neurologiczna. Gabinet wyjątkowo dba o zadowolenie wszystkich pacjentów, dlatego też dokłada wszelkich starań, aby im pomóc. Nasz gabinet cieszy się bardzo dobrą opinią.

Specjalizujemy się w leczeniu dysfunkcji narządów wewnętrznych, bólów stawów oraz kręgosłupa, a także wielu innych dolegliwości. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego gabinetu, który mieści się w Mielcu.