Poznaj ciekawe informacje i fakty o firmach

Wkładki ortopedyczne do butów

Wkładki ortopedyczne do butów

Dobry sklep ortopedyczny

Właściwa postawa ciała zaczyna się już przy samych stopach. Jeżeli tam są pewne niedociągnięcia, wady wrodzone czy też nabyte, cała nasza postawa nie będzie odpowiednia i będziemy ryzykowali zarówno kontuzje, jak również pogłębianie wielu poważniejszych schorzeń, które również moglibyśmy w prosty sposób wyleczyć. Służą temu chociażby wkładki ortopedyczne, które są polecane dziś przez praktycznie każdego lekarza, a także fizjoterapeutę.

Wkładki do butów

W przypadku wkładek ortopedycznych mamy olbrzymi wybór produktów różnej klasy, a przede wszystkim o różnym zastosowaniu. Jeżeli poprawnie zdiagnozujemy naszą wadę, będziemy w stanie zaleczyć ewentualne problemy o wiele szybciej, aniżeli nie znając podstawy naszego schorzenia. Dzięki temu, że wybierzemy dobre wkładki ortopedyczne i zadbamy o to, by były one należytej jakości uda się nam prawdopodobnie pozbyć się sporego ryzyka problemów z naszą postawą, które to mogą generować wiele również poważnych kłopotów zdrowotnych w przyszłości.

Zapobiegaj, zamiast leczyć

Poprzez zastosowanie wkładek ortopedycznych będziemy w stanie zapobiegać i leczyć schorzenia stóp, a także pozbywać się ich we wczesnym etapie powstawania. Obecnie stosowane są nowoczesne metody i komputerowa diagnostyka postawy ciała. Firmy i sklepy takie jak Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED posiadają niezbędny sprzęt do wykonania prawidłowej i precyzyjnej analizy postawy.

Ponadto sklep REHA-MED z Mielca wykonuje w następstwie diagnostyki elastyczne, wygodne i trwałe wkładki ortopedyczne do butów.

39-300 Mielec
ul. Dworcowa 4/19 (C.H. Pasaż , przyziemie – od strony wiaduktu)

Sklep posiada również biuro obsługi klientów. Oferuje on fachowe i profesjonalne doradztwo nie tylko w zakresie wkładek ortopedycznych gdyż jest to również sklep medyczny i rehabilitacyjny. Poniżej dane telefoniczne:

+48 888 430 696
+48 880 315 033
+48 880 240 958

W nawiązaniu do wkładek, wkładki czy też podpiętki są powszechnie stosowane przez osoby, które ze stopami mają problem. To pacjenci, którzy potrzebują tego typu leczenia i profilaktyki schorzeń. Elementy te zwykle są wykonane z żelu lub silikonu, które są materiałami niezwykle bezpiecznymi i skutecznymi. Szczególnie w leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń stóp i idących za tym poważniejszych chorób.