Poznaj ciekawe informacje i fakty o firmach

Wynajem samochodów osobowych

Wynajem samochodów osobowych

Po co nam wynajem samochodów?

Wynajem samochodów, to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują samochodu na co dzień. Jest to rozwiązanie cenowo bardzo korzystne, nie wymaga też opłacania ubezpieczenia OC, pamiętania o wymianach filtrów i wizytach cyklicznych u mechaników jak również innych pracach konserwacyjno-pielęgnujących. Oczywiście kierując swoje kroki do wypożyczalni, warto wcześniej zorientować się w tym, co chcemy wypożyczyć i na jak długo.

Wypożyczenie samochodu to często ciekawa opcja przed zakupem. Jeżeli chcemy kupić dane auto, warto je wynająć (tzn. markę, model) aby później przekonać się jak się nam jeździ. W przypadku gdy chcemy kupić samochód warto odwiedzić serwis ogłoszenia sprzedam kupię Mielec i okolice. To właśnie w tym serwisie znajdą Państwo bardzo ciekawe samochody.

Wynajem samochodów w miejscowości Mielec

Świetną ofertą w zakresie wynajmu dysponuje wypożyczalnia samochodów F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów z miasta Mielec w woj. podkarpackim. Ich przepisem na sukces jest przede wszystkim dostarczanie sprawdzonych i różnorodnych modeli dla potrzeb klientów. Bardzo dobra oferta w zakresie wynajmu od małych, sprawnych i ekonomicznych samochodów aż do 9 osobowych. Szczególnie ta ostatnia opcja to często porządany kąsek wśród najemców. Zarówno na zimowe wypady jak również weekendy czy wakacje. To świetny wybór i dużo lepsza opcja niż jechanie w 2 lub 3 rodziny, każdy swoim samochodem. Taki wynajem to nie tylko komfort to również ekonomiczny wynajem samochodów. Tanie samochody w usługach rent a car to właśnie dzięki temu – wypożyczalnia samochodów F.T.U.H MaxTrans z Mielca zdobyła tak dużą liczbę klientów.

Gdzie znajduje się ta wypożyczalnia?

Gdyby ktoś z Państwa chciał skorzystać, do czego gorąco namawiamy. Wypożyczalnia aut MaxTrans znajduje się w Mielcu przy ul. Wolności 75 a telefon do najmu to +48 792 051 510. Dzięki temu, że wypożyczalnia mieści się na stacji paliw MAX czynna jest tak samo jak stacja paliw w systemie 24/7.

Mapa dojazdu:

Wynajem auta na wakacje lub ferie zimowe

Inwestując w wynajem samochodu, warto zorientować się, co mamy w cenie, za co musimy płacić, oraz co w sytuacji, jeśli zdarzyłaby się nam kolizja. Taki wynajem samochodu, to bardzo często wybierane rozwiązanie przez Polaków. Bardzo częstym rozwiązaniem jest wynajęcie samochodu na urlop. Wiadomo, że nie każdy dysponuje samochodem odpowiednim do tak dalekich podróży. Oczywiście o czymś takim należy pomyśleć wcześniej, przed okresem urlopowym.

Bardzo często te bardziej popularne wypożyczalnie aut mają już rezerwacje na kilka miesięcy wcześniej. Co ciekawe, wyjeżdżając na wakacje w więcej osób, 7, czy 9, warto rozważyć wynajem minibusa, takie właśnie rozwiązania opisane zostały i wykorzystane przez wynajem samochodów jaki dostarcza firma MaxTrans. Dzięki temu nie musimy martwić się o jazdę na dwa samochody, dwóch kierowców, dwa ubezpieczenia i w razie czego kłopoty drogowe. Mając jeden samochód zawsze jest raźniej, weselej, więcej też jest możliwości zmiany kierowcy. Nie ma też obaw, że drugi samochód zniknie nam z pola widzenia.

Wynajęcie samochodu dla większej grupy, to same oszczędności, warto jednak wcześniej zarezerwować pojazd, żeby później nie okazało się, że w danym terminie nie ma interesującego nas auta.