Poznaj ciekawe informacje i fakty o firmach

Transport drogowy ciężarowy Węgry, Austria i Słowacja

Transport drogowy ciężarowy Węgry, Austria i Słowacja

Wymiana handlowa a transport drogowy.

Dlaczego tak często odwiedzamy Węgry, Austrię i Słowację?

Powstawanie nowych dróg, rozwijająca się infrastruktura, lepsze skomunikowanie między ważnymi punktami logistycznymi sprawia, że transport rozwija się. Zarówno transport krajowy i międzynarodowy i jest on najczęściej wybieranym rodzajem transportu. Możliwość szybkiego przemieszczania się powoduje, że na rynku pojawia się coraz większy wybór usług. To głównie usługi związane z przewoźnikami i kierunkami, w które można przetransportować osoby, towary i produkty.

Transport na południe Europy

.
Transport ciężarowy na południe Europy nadal prężnie się rozwija. Transport towarów na Węgry, do Austrii i Słowacji codziennie wyjeżdża transport eksportowy polskich produktów, owoców i warzyw, mięsa oraz innych popularnych w tych krajach produktów pochodzących z kraju nad Wisłą. Jednocześnie rośnie także transport ciężarowy w stronę Polski. Z południa Europy importujemy do Polski nie tylko lokalne produkty spożywcze czy wyroby alkoholowe, ale także wyroby rzemieślnicze. Wymiana handlowa z tymi krajami nieustannie się rozwija i według statystyk jest aktualnie na rekordowym poziomie. Ruch w handlu na tym odcinku niezwykle pobudza działalność transportową i wpływa na ciągły rozwój tej gałęzi gospodarki.

Wśród firm transportowych niektóre firmy oferują transport towarów na Ukrainę i do Mołdawii na wschód. To te kierunki stały się bardzo popularne ostatnio. Lecz nie każdy tam jeździ. Mołdawia czy Ukraina to specyficzne rynki i trzeba dobrze znać relacje oraz wszystkie aspekty prawne do transportu drogowego.

Nie tylko południe, również transport Anglia i Ukraina

Dlatego też na rynku wiele firm transportowych organizuje przewozy towarów z Polski do Austrii, do Węgier czy na Słowację ale wśród wielu firm firma F.T.U.H MaxTrans to wyróżniający się zdecydowanie partner. Wśród wielu krajów, które obsługuje firma transportowa MaxTrans z Mielca i relacji znajdują się również takie kraje jak Ukraina oraz całopojazdowy i drobnicowy transport do Anglii. Poza transportem w ofercie firmy również profesjonalna spedycja.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów
Jacek Puzio
ul. Wolności 75
39-300 Mielec

Telefon: +48 17 583 02 79

Rozwój transportu w całej Europie

Rozwój dróg, powstawanie centrów logistycznych i rozwijanie współpracy handlowej sprawia, że ciężarowy transport drogowy nie tylko w Polsce. Także w całej Europie znajduje się na coraz wyższym poziomie. Obecnie przemierzanie drogi z jednej strony kontynentu na drugą jest możliwe bez większych utrudnień. Rozwój logistyki, działalności spedycyjnej oraz coraz częstszego stosowania innowacyjnych technologii ekologicznych. Sprawia to, że że transport drogowy staje się najbardziej ekonomicznym środkiem transportu.