Poznaj ciekawe informacje i fakty o firmach

Transport drogowy ciężarowy Węgry, Austria i Słowacja

Transport drogowy ciężarowy Węgry, Austria i Słowacja

Wymiana handlowa a transport drogowy.

Dlaczego tak często odwiedzamy Węgry, Austrię i Słowację?

Powstawanie nowych dróg, rozwijająca się infrastruktura, lepsze skomunikowanie między ważnymi punktami logistycznymi sprawia, że transport drogowy zarówno krajowy i międzynarodowy kwitnie i jest najczęściej wybieranym rodzajem transportu. Możliwość szybkiego przemieszczania się powoduje, że na rynku pojawia się coraz większy wybór usług związanych z przewoźnikami i kierunkami, w które można przetransportować osoby, towary i produkty.

Transport na południe Europy

Transport ciężarowy AustriaTransport ciężarowy na południe Europy nadal prężnie się rozwija. Transport towarów na Węgry, do Austrii i Słowacji codziennie wyjeżdża transport eksportowy polskich produktów, owoców i warzyw, mięsa oraz innych popularnych w tych krajach produktów pochodzących z kraju nad Wisłą. Jednocześnie rośnie także transport ciężarowy w stronę Polski. Z południa Europy importujemy do Polski nie tylko lokalne produkty spożywcze czy wyroby alkoholowe, ale także wyroby rzemieślnicze. Wymiana handlowa z tymi krajami nieustannie się rozwija i według statystyk jest aktualnie na rekordowym poziomie. Ruch w handlu na tym odcinku niezwykle pobudza działalność transportową i wpływa na ciągły rozwój tej gałęzi gospodarki.

Nie tylko południe, również transport Anglia i Ukraina

Dlatego też na rynku wiele firm transportowych organizuje przewozy towarów z Polski do Austrii, do Węgier czy na Słowację ale wśród wielu firm firma F.T.U.H MaxTrans to wyróżniający się zdecydowanie partner. Wśród wielu krajów, które obsługuje firma transportowa MaxTrans z Mielca i relacji znajdują się również takie kraje jak Ukraina oraz całopojazdowy i drobnicowy transport do Anglii. Poza transportem w ofercie firmy również profesjonalna spedycja.

F.T.U.H MaxTrans
Jacek Puzio
ul. Wolności 75
39-300 Mielec

Telefon: +48 17 583 02 79

Rozwój transportu w całej Europie

Rozwój dróg, powstawanie centrów logistycznych i rozwijanie współpracy handlowej sprawia, że ciężarowy transport drogowy nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie znajduje się na coraz wyższym poziomie. Obecnie przemierzanie drogi z jednej strony kontynentu na drugą jest możliwe bez większych utrudnień. Rozwój logistyki, działalności spedycyjnej oraz coraz częstszego stosowania innowacyjnych technologii ekologicznych w samochodach sprawia, że transport drogowy staje się najbardziej ekonomicznym środkiem transportu.